Błąd
  • Szablon wyświetlający jest niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny.

Opinie

Opinie moich klientów: *

Kamil 31:

Pani Dietetyk Bogusława Zagórska ma rewelacyjne Diety ! W pierwszy tydzień schudłem aż 5 kg , a potem 1,5 do 2 kg tygodniowo i to bez suplementów ! Nie byłem głodny i nawet coś na słodko miałem ,ale i tak tego nie potrzebowałem. Moja znajoma chodziła do znanego centrum dietetycznego w Jaworznie ok.2 miesiące i płaciła ok.200zł co tydzień za same ich firmowe suplementy - przez 2 miesiące schudła tylko 4 kg! Czujecie to? Straciła u nich 1600zł i tylko 4kg mniej !!! Porażka POLECAM PANIĄ DIETETYK

Marlena 25:

Cześć Wam! Byłam uPani Bogusi w jej nowym gabinecie na ul.Sądowej 5a przy Rynku w Jaworznie. Od kiedy przyjmuje już w gabinecie, to za dietę na miesiąc czasu płaciłam 100zł i w tym miałam co tydzien wizyty wraz z pomiarami tłuszczu,wody w organiżmie za darmo. Dobrze,że nie trzeba płacić za wizytę co tydzień 60 zł tak jak u innych w Jaworznie,albo jak w Naturhausie 100 - 150 zł lub więcej za suplementy też co tydzień. Polecam Panią Dietetyk ponieważ nie wciska suplementów i daje proste jadłospisy

Jaworzno

Asia 30:

Potwierdzam to co piszą moje poprzedniczki . Byłam wczoraj na rozmowie , pomiarze i od dziś mam pałera żeby się odchudzać i najważniejsze Pani Bogusia przelała na mnie dużo chęci i siły w wytrwaniu do zamierzonych efektów ! Tego mi brakowało!

Karolina 26:

Ja też Schudłam ! Chociaż nie wierzyłam , że schudnę tak szybko :-)! Super jadłospisy , tak ciekawe, że moja rodzina też chciała jeść to co ja :-)! Pani Dietetyk z poczucie humoru ( bardzo miła Pani- ponieważ do tej pory spotykałam samych gburasów z Jaworzna )dała mi dużo motywacji , dużo wiedzy na kartkach . POLECAM!

Kasia 35:

Gorąco polecam moją Panią Dietetyk z Jaworzna! Miła , sympatyczna i daje dużego kopa do walki z nadwagą ! Dostałam od niej dietę odchudzającą , którą stosowałam przez miesiąc i schudłam już 5 kg ! Dieta zdrowa i nie wyniszcza organizmu ! Dostałam jeszcze dietę przy której można schudnąć 3 kg w 4 dni , ale trzymam ją na czarną godzinę . Waga leci ! Ale w dół ! :-) Trzymajcie za mnie kciuki!

Edyta 45 lat:

Ja również jestem zadowolona z Pani Dietetyk. Na razie schudłam 4 kg w 2 tygodnie, fajne jadłospisy bez dużych wyrzeczeń.

Krystyna lat 65:

 

Polecam Pana Mariusza Zagórskiego z Centrum Dietetycznego Aktiv - Diet. Nie płacę za pomiary, pierwszą wizytę miałam Gratis ! Co najważniejsze dostałam dietę o jakiej marzyłam ! W moim wieku nie lubię diet w których trzeba każdy składnik ważyć ! , a mój Dietetyk pod mój wiek ułożył mi dietę prostą bez ważenia ! Bez problemu wszystko przygotowuję, jem i chudnę !!! Schudłam już 10 kg w 2 miesiące !

Marcin z Sosnowiec- Zagórze:

Witam nazywam się Marcin i jestem z Sosnowca.Polecam Mariusza Zagórskiego. Bardzo ma tanio - 100 zł na miesiąc . To prawda , że konsultacja pierwsza z pomiarem jest za darmo , aż nie chciało mi się wierzyć. Zadzwoniłem, przyszłem i nie żałuję !!! W ciągu miesiąca schudłem 13 kg !!! Diety faktycznie łatwe , proste w przygotowaniu i tanie . INNI DIETETYCY Z SOSNOWCA SIĘ UMYWAJĄ ! POLECAM PANA MARIUSZA ZAGÓRSKIEGO !!! GOŚCIU ZNA SIĘ NA RZECZY ! BARDZO KOMPETENTNY I TANI !!!

Weronika 34:

POLECAM PANA MARIUSZA ZAGÓRSKIEGO DIETETYKA Z CENTRUM DIETETYCZNEGO AKTIV- DIET Z SOSNOWCA !!! Bardzo fachowy Dietetyk. Schudłam 12 kg w 2 miesiące i kosztowało to mnie w AKTIV -DIET tylko 100zł na miesiąc.Konsultacja pierwsza z pomiarem antropometrycznym wraz z składem ciała miałam ZA DARMO !!!U innych Dietetyków z Sosnowca płaciłam 100zł.Dietę dostałam na miesiąc czasu . Dieta jest prosta i tania - Pan Mariusz mówi " nasza kuchnia polska w wersji light ". Pomiary mam też za darmo! POLECAM !!!

* Opinie pochodzą z portalu: jaworzno.naszemiasto.pl i sosnowiec.naszemiasto.pl. Jeżeli jesteś zadowolona/y zachęcam do umieszczania opinii w komentarzach na podanym jak i moim portalu.